Beta verzia. Webové sídlo ŠVPS SR je vo vývoji. Zobraziť pôvodnú verziu.

Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky

Vitajte na webovej stránke Štátnej veterinárnej a potravinovej správy kde vám poskytneme aktuálne informácie a služby týkajúce sa ochrany zdravia zvierat, kvality a bezpečnosti potravín. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku.

Projekty spolufinancované Európskou úniou

Úradne kontroly

Vykonávame úradnú kontrolu potravín nad ich výrobou, v obchodnej sieti, pri manipulovaní s nimi a pri ich umiestňovaní na trh. Výkon činnosti zabezpečujeme vysokou úrovňou transparentnosti a aj za týmto účelom zverejňujeme relevantné informácie o kontrolnej činnosti a ich účinnosti.

Posledné úradné kontroly

Prehľad úradných kontrol v roku 2023

14016

Odobratých vzoriek

14016

Vykonaných kontrol

4626

Kontrolovaných prevádzok

Fotogaléria z úradných kontrol

cukrovinky 11 druhov značky Haribo neoznačené v kodifikovanej podobe štátneho jazykaZnečistený strop v chladiacom boxe v zázemíPoškodené dvierka - tesnenia a celá chladnička kondenzátom. V umývarke nad ohrevným telesom potrubie znečistené po zatečení a s olupujúcim sa hygienickým náterom na viacerých miestach.výrobná miestnosť : strop a stena znečistené po zatečení, drevotrieskova tenká stena v blízkosti pracovného stola neutesnená, tapeta reklama poškodená z ľavej strany, umelohmotné závesky poškodené, miestnosť s hlbokozmrazenými boxami: poškodená omietka steny, poškodené tapety, dve diery v podlahe pri dverách do vonkajšieho prostredia.Chýba označenie v slovenskom jazyku.

Podávanie podnetov, sťažností, petícií a žiadostí o poskytnutie informácií

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc elementum eu mauris id eleifend. Etiam posuere neque ut massa dapibus, in aliquam purus commodo. Nullam nisi elit, placerat sit amet varius non, interdum et nisl. Maecenas eu consequat massa. Integer lobortis libero ac sollicitudin sollicitudin. 

Spoločenské zvieratá

Chcem otvoriť novú prevádzku

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.